"Žalgiris" įveikė Estijos vicečempionus

2008 03 07 0:00

Baltijos lygos D grupės rungtynes prieš Estijos vicečempionę Talino "Flora" ekipą Vilniaus "Žalgiris" svečiuose laimėjo 1:0 (1:0).

Pergalingą ir vienintelį susitikimo įvartį 12-ą minutę užvakar įmušė vidurio gynėjas Audrius Veikutis. Jis po kampinio stipriu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus. 64-ą minutę geltonoji kortelė parodyta žalgiriečiui Nerijui Vasiliauskui.

Dėl traumos negalėjo rungtyniauti Marius Dovydėnas, kurį starto sudėtyje pakeitė G.Aleksa. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė žalgiriečiams, tačiau tinkamų progų pagerinti rezultatą Vilniaus komandos futbolininkams nepasitaikė. Po pertraukos žaidimas beveik visą laiką vyko aikštės viduryje. Žalgiriečiai išsaugojo minimalią persvarą, neleisdami varžovams prie savo vartų sukurti grėsmingų situacijų.

Varžybos vyko "Sportland" arenos dirbtine danga padengtoje aikštėje. Mačui vadovavo arbitrų brigada iš Latvijos. Į Estijos sostinę užsakytais autobusais žalgiriečių palaikyti buvo atvykę 50 aistruolių.

Praėjusių metų šalies A lygos čempionate ketvirtąją vietą užėmęs "Žalgiris" kitas Baltijos lygos rungtynes kovo 19 dieną žais Vilniuje su Latvijos čempionų klubu "Ventspils". Beje, "Ventspils" kovo 11-ąją namie rungtyniaus su "Flora".

Iš viso keturiose Baltijos futbolo lygos grupėse varžosi 12 klubų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Po dviejų ratų dvi geriausios kiekvienos grupės ekipos pateks į turnyro ketvirtfinalį.