Žirgas sužlugdė ir Justino Kinderio olimpines viltis

2016 08 20 22:14
Justinas Kinderis Alfredo Pliadžio/LTOK nuotrauka

Penktadienį Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei nepaklusęs žirgas sunaikino viltis pakovoti dėl olimpinio medalio, šeštadienį toks pat likimas ištiko ir Justina Kinderį.

Po dviejų rungčių J. Kinderis buvo 23-ias, tačiau jojimo rungtyje patyrė apmaudžią nesėkmę. Žirgas išvertė lietuvį iš balno, vėliau jam nepavyko sutramdyti gyvūno. Lietuvos penkiakovininkas už šią rungtį gavo 0 taškų.

Prieš lemiamą bėgimo ir šaudymo rungtį J. Kinderis buvo 35-as. Tai reiškė, jog lietuvis paskutinėje rungtyje varžytis pradėjo praėjus 5 min. ir 40 sek. po lyderio Rusijos sportininko Aleksandro Lesuno starto. Galutinėje įskaitoje mūsų sportininkas užėmė 34 vietą tarp 36 atletų. Mūsiškio sąskaitoje – 1144 taškai.

Olimpiniu čempionu tapo Rusijos atstovas A. Lesunas (1479 tšk.), sidabrą iškovojo ukrainietis Pavlas Timoščenka (1472), bronzos medalį sučiupo Meksikos penkiakovininkas Uscanga Hernandezas (1468 tšk.). Prieš bėgimo ir šaudymo rungtį ukrainietis buvo aštuntoje vietoje, meksikietis – šeštojoje.