TRASA

Geriausiojo paieškos prasidėjo

2012 09 19 8:19

Šeštadienį Kaune startavo "Geriausiojo vairuotojo 2012" konkursas. Į pirmojo etapo varžybas susirinko beveik 40 pretendentų.

Pirmiausia jie turėjo laikyti teorinės dalies egzaminą, kuris aprėpė ne tik Kelių eismo taisykles, painiausius jų punktus, bet ir automobilių istoriją, sportą, kitus platesnio akiračio reikalaujančius dalykus. Mažiausiai, tik penkias klaidas (kiekviena jų vėliau virto 3 baudos sekundėmis) padarė jau trečius metus paeiliui konkurse dalyvaujantis Kauno klinikų sveikatos ekologas Paulius Vasilavičius. Viena klaida daugiau padarė Andrius Sinkevičius ir Virginijus Kaušakys, septyniskart suklydo Aivaras Kupčinskas.

16 geriausiai pasirodžiusių dalyvių tęsė varžybas antroje rungtyje, kur slalomo trasą teko įveikti mažu hibridiniu "Toyota Yaris" automobiliu. Čia geriausiai pasirodė dažnas įvairių varžybų dalyvis Vytas Bilinskas, antras liko P.Vasilavičius, o trečią vietą užėmė Andrius Sinkevičius. Paskutinėje rungtyje apie padangų subtilybes taip pat geriausiai pasirodė V.Bilinskas ir tapo etapo nugalėtoju. Jis kartu su dar keturiais geriausiai pasirodžiusiais vyrais ir daugiausia taškų iš moterų surinkusia Solveiga Bubneliene varžysis Vilniuje vyksiančiame 11 kartą Lietuvos žurnalistų autoklubo organizuojamo renginio finale. Dar po penkis finalininkus bus atrinkta Klaipėdoje ir Vilniuje.