TRASA

Lietuvis - nugalėtojas

2012 11 21 8:53

Kartingo lenktynininkas Simas Juodviršis su Italijos "Energy corse" komanda laimėjo sudėtingas varžybas JAV ir pelnė vertingą apdovanojimą.

Jis sėkmingai dalyvavo paskutinėse "Superkarts USA Pro tour" kartingo serijos varžybose, vykusiose Las Vegase, Nevados valstijoje. Šios varžybos vyksta jau 16 kartą ir pritraukia vis daugiau dalyvių iš viso pasaulio dėl solidžių prizų fondų. Sekmadienį lenktynininkai naudojosi viena tokia proga per metus ir laikinoje "Rio All-Suite Hotel and Casino" kartingo trasoje susikibo dėl geriausių rezultatų bei 100 tūkst. JAV dolerių prizų fondo, išdalijamo klasių nugalėtojams.

S.Juodviršis startavo aukščiausiojoje bėginių kartų S1 klasėje 14 startiniu numeriu pažymėtu kartingu.

Jis šios klasės varžybose dominavo visą savaitę. Paskutinėse lenktynėse laikydamas idealią vidinę trasos trajektoriją, Europos KZ2 klasės kartingo čempionas išsaugojo savo pirmąją vietą ir nepaliko jokių vilčių konkurentams - čempiono titulą ginančiam Danieliui Bray ir italui Alessandro Manetti. Dėl to, kad D.Bray, A.Manetti ir Jasonas Toftas įsivėlė į tarpusavio kovą už lietuvio nugaros, S.Juodviršis įgijo pakankamą persvarą sėkmingai baigti varžybas finaliniame važiavime. Taigi panevėžietis ne tik pelnė garbingą titulą, gavo stulbinamo dydžio taurę, bet ir papildė sąskaitą 2 tūkst. JAV dolerių prizu.