TRASA

Pristigo taškų

2007 08 22 0:00

Italijos nacionalinio kartingų čempionato ("Italiana International Karting 2007 Open Masters"), prilyginamo pasaulio pirmenybėms, paskutiniojo, penktojo etapo varžybose vienintelis Lietuvos atstovas Kazimieras Vasiliauskas savo kraitį padidinęs dar 15 taškų (iš viso surinkęs 69), galutinėje įskaitoje užėmė aukštą septintąją vietą.

Šešiolikmečiui lietuviui pristigo tik penkių taškų norint pakilti viena pakopa aukščiau ir aplenkti ispaną Jeremy Iglesiją. Visas pirmąsias lyderių penketuko vietas čempionato galutinėje įskaitoje užėmė Italijos kartingo meistrai. Surinkęs 158 taškus čempiono laurais pasidabino Manuelis Cozzaglio. Antrą vietą su 150 taškų užėmė Marco Ardigo, o vos vieną tašką antrajam prizininkui pralaimėjęs trečias liko Roberto Toninelli. Dar du Italijos kartingistai Francesko Laudato ir Alessandro Piccini pirmenybes baigė iškovoję 104 ir 100 taškų.

K.Vasiliauskas, atstovaujantis gamyklinei "CRG Karting" komandai, važiuoja su greičiausiu KZ2 (buvusi ICC klasė) kartu, kurio vairuotojams netaikomas amžiaus apribojimas. Šiemet net trijose varžybų serijose besivaržiusiam K.Vasiliauskui liko paskutiniojo Europos kartingų čempionato etapo varžybos, vyksiančios rugsėjo pradžioje Belgijoje. Kiek anksčiau itin skambiu akordu lietuvis užbaigė kartingų pasaulio taurės (WSK International Series CIK-FIA) pirmenybes. Jų galutinėje įskaitoje, surinkęs 125 taškus K.Vasiliauskas iškovojo antrąją vietą.