TRASA

S.Vettelis atsigavo

2012 04 23 7:37

"Formulės 1" pasaulio čempionato Bahreino "Grand Prix" lenktynes laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis ("Red Bull" komanda).

24-erių S.Vettelis tapo sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje. Dviejų pastarųjų sezonų čempionas šiemet iš dėkingiausios pozicijos startavo pirmą kartą ir iškovojo pirmą pergalę šį sezoną bei 22-ąją per visą karjerą. 57 ratus - 308,238 km - S.Vettelis įveikė per 1.35:10,990. Antrąją bei trečiąją vietas užėmė du "Lotus" komandos

nariai suomis Kimis Raikkonenas ir prancūzas Romainas Grosjeanas, juos nuo lyderio skyrė atitinkamai 3,333 ir 10,194 sekundės.

Bendrojoje įskaitoje po ketvirtojo etapo pirmauja S.Vettelis (Vokietija) 53 tšk., antras - Lewisas Hamiltonas (Didžioji Britanija) 49, Markas Webberis (Australija) 48, Jensonas Buttonas (Didžioji Britanija) 43, Fernando Alonso (Ispanija) 43, Nico Rosbergas (Vokietija) 35, Kimis Raikkonenas (Suomija) 34, Romainas Grosjeanas (Prancūzija) 23, Sergio Perezas (Meksika) 22, Paulas di Resta (Škotija) 15.