TRASA

Sėkmingi startai

2007 07 11 0:00
Pasaulio kartingų serijos galutinėje "WSK International Series CIK-FIA" čempionato įskaitoje K.Vasiliauskas iškovojo antrąją vietą.
LŽ archyvo nuotrauka

Per abu Lonato-South Garda (Italijoje) pasaulio kartingų serijos penktojo, baigiamojo, etapo finalinius važiavimus Kazimieras Vasiliauskas užėmė antrąją vietą.

Į priekį praleidęs tik trasos šeimininką Alessandro Piccini lietuvis į turnyrinę lentelę įsirašė dar 35 taškus ir iš viso jų surinkęs 125 galutinėje "WSK International Series CIK-FIA" čempionato įskaitoje iškovojo puikią antrąją vietą. Čempiono vardą iškovojo pernykštį laimėjimą pakartojęs belgas Jonathanas Thononas, kuris pelnė 165 taškus. Lietuvis įtikinamai aplenkė puikiai startavusį ispaną Juaną Nievesą Alvarezą, kuris su 76 taškais galutinėje pirmenybių įskaitoje liko trečias. Vos vienu tašku ispanui pralaimėjo ketvirtasis prizininkas italas Armando Parente.

Agresyvūs varžovai

Pirmenybių pradžioje patyręs keletą apmaudžių nesėkmių dėl technikos gedimų ir ne visada toleruotinų pernelyg agresyvių ir didesnę patirtį turinčių varžovų veiksmų Kazimieras Vasiliauskas vėliau keletą kartų kopė ant nugalėtojų pakylos skirtingų laiptelių, o sykį laimėjo etapo varžybas. Tad per šios serijos varžybas pirmą kartą lietuvio garbei skambėjo šalies himnas ir kilo Lietuvos trispalvė.

Dabar visą dėmesį K.Vasiliauskas ketina sutelkti į likusias Europos ir Italijos nacionalinių kartingų čempionatų varžybas.

Trimis frontais

K.Vasiliauskas, atstovaujantis antrinei gamyklinei "CRG Karting" komandai, vairuoja greičiausią KZ2 (buvusi ICC klasė) kartą, kurio vairuotojams netaikomi amžiaus apribojimai. Net trimis frontais šiemet rungtyniauja geriausias šalies kartingų meistras, daugkartinis Lietuvos čempionas K.Vasiliauskas. Šešiolikmetis kaišiadorietis, be Europos čempionato, šiemet varžosi tarptautinėje pasaulio kartingų serijoje ("WSK International Series CIK-FIA") bei dar prestižiškesniame Italijos nacionaliniame kartingų čempionate ("Italiana International Karting 2007 Open Masters").